ZABAWA KARNAWAŁOWA W NASZYM DOMU

W środę została zorganizowana w Naszej placówce zabawa karnawałowa. Brali w niej udział nasi przyjaciele z zaprzyjaźnionych, pobliskich Domów Pomocy Społecznej. Dyrektor Domu- Pan Krzysztof Banach przywitał wszystkich gości i życzył wspaniałej imprezy. Przygotowanych zostało także wiele ciekawych atrakcji. Pani Ilona z grupą Mieszkanek zatańczyła taniec do piosenki ITALODISCO. Odwiedził Nas także wielki biały miś, który bawił się wspólnie z uczestnikami imprezy. Karnawałowy nastrój na długo pozostanie w sercach naszych Mieszkańców.

KONCERT ZESPOŁU BŁĘKIT KRAJNY

6 lutego 2024r. gościliśmy w Naszym Domu zespół muzyczny „BŁĘKIT KRAJNY”. Prowadzący i akompaniujący Pan Dariusz wraz z Paniami wykonali wspaniały koncert składający się z przebojów muzyki biesiadnej. Artystki zachwyciły mieszkanki piękną barwą głosu, ślicznymi strojami, pozytywnymi emocjami oraz ogromną charyzmą. Następnie wszyscy wspólnie zaśpiewali dwa utwory: „Głęboka studzienka” i „Szła dzieweczka do laseczka”. To był przyjemnie spędzony czas, który pozostawił miłe i radosne wspomnienia wśród mieszkanek, które wyrazy uznania wyraziły gromkimi brawami. Dziękujemy za czarujący koncert.

BAL MASKOWY

Dziś w Naszym Domu odbył się KARNAWAŁOWY BAL MASKOWY. Panie na zajęciach terapeutycznych przygotowały kolorowe maski, które ozdobiły koralikami, piórkami oraz cekinami. Wyglądały w nich przepięknie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sesja fotograficzna. Zabawa przyniosła wszystkim uczestnikom wiele radości.

Zabawa karnawałowa w Suchorączku

Ostatni dzień stycznia przyniósł nam wiele wrażeń. W godzinach popołudniowych zostaliśmy zaproszeni na zabawę karnawałową do Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku. Tańce, konkursy i zabawy umiliły wszystkim wspólnie spędzony czas. Jak zawsze było wspaniale. Dziękujemy za zaproszenie.

Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile

Wspólne kolędowanie jest pięknym polskim zwyczajem, który jest kontynuowany od wielu lat do dnia dzisiejszego. Wprowadza Nas w magiczną, niezapomnianą atmosferę. 31 stycznia 2024r. zostaliśmy zaproszeni do Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile, gdzie wraz z zespołem „ SUKCES” śpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Dziękujemy, za mile spędzony czas.

ORKIESTRA DĘTA W ŁOBŻENICY

W MINIONĄ SOBOTĘ ORKIESTRA DĘTA W ŁOBŻENICY POD BATUTĄ KAPELMISTRZA PANA DARIUSZA SOBIERALSKIEGO ZAGRAŁA W NASZYM DOMU WSPANIAŁY KONCERT. MIELIŚMY OKAZJĘ WYSŁUCHAĆ ŚWIĄTECZNYCH UTWORÓW. NIEZWYKŁĄ NIESPODZIANKĄ OKAZAŁA SIĘ WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA, KTÓRY POCZĘSTOWAŁ NASZE MIESZKANKI PYSZNYMI SŁODYCZAMI. NIE OBYŁO SIĘ BEZ BISÓW I OWACJI NA STOJĄCO. NA ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA DYREKTOR DOMU – PAN KRZYSZTOF BANACH PODZIĘKOWAŁ GOŚCIOM ZA PRZYBYCIE I JEDNOCZEŚNIE ŻYCZYŁ DALSZYCH SUKCESÓW.

KULIG

Prawdziwa zimowa aura towarzyszyła naszym Paniom podczas kuligu, który został zorganizowany w Naszym Domu. Przejażdżka ta dostarczyła niesamowitych wrażeń. Wspaniale spędziliśmy czas na świeżym powietrzu.

ŚWIETY MIKOŁAJ DLA SENIORA

Już po raz drugi w Naszym Domu odbył się wyjątkowy finał akcji „ Święty Mikołaj dla Seniora”. Mieszkanki za sprawą Fundacji – otrzymały cudowne prezenty. 80 Podopiecznych napisało listy do Św. Mikołaja prosząc w nich o zrealizowanie swoich najskrytszych marzeń i oczekiwań. Reakcja Św. Mikołajów z całej Polski przerosła wyobrażenie nas wszystkich. Każda z Pań poczuła się wyjątkowo, ponieważ otrzymała swój wymarzony, upragniony prezent, który sprawił dużo uśmiechu na twarzy, wiele radości – pojawiły się także łzy wzruszenia. Dziękujemy Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora”, wszystkim Mikołajom oraz koordynatorce pani Paula Ferfet za zaangażowanie i poświęcenie w realizacje marzeń Naszych Mieszkanek.

Zabawa andrzejkowa

W Naszym Domu została zorganizowana zabawa andrzejkowa. Brali w niej udział nasi przyjaciele z DPS Dębna, DPS Falmierowa, Dps Rzadkowa oraz WTZ Liszkowa. Pan Dyrektor przywitał wszystkich zaproszonych gości i życzył wspaniałej imprezy. Nie zabrakło wiele ciekawych atrakcji. Pani Ilona z grupą Mieszkanek zatańczyła taniec TUI SUNEO SONG a Pan Damian wcielił się w Zenka Martyniuka i zaprezentował kilka utworów. To był wspaniały dzień.

Dzień sportowca

W Naszym Domu został zorganizowany Dzień Sportowca. Przygotowanych zostało wiele ciekawych konkurencji dla Naszych Pań m. in. slalom hokejowy, rzut do wiszącego pajaca, rzut lotką do tarczy, skoki przez skakankę, skok w dal z miejsca, rzut woreczkiem do kosza, rzut przez obręcz, podbijanie balona paletką. Po wspólnej rozgrzewce, którą przeprowadził Pan Maciej rozpoczęto rywalizacje. Na koniec zostały wręczone nagrody oraz dyplomy.